Abacus
W Bounce Rainjacket
De nieuwste toevoeging aan het Abacus regenkledingassortiment - een zacht en comfortabel regenjack dat uw swing niet in de weg zit.
U zou zich geen zorgen moeten maken over het dragen van een regenjas, het zou net zo comfortabel moeten voelen als het dragen van andere kleding. Hier is Abacus echt in geslaagd met de ontwikkeling van hun Bounce collectie, die ongelooflijk licht is en comfort ademt! Het Bounce regenjack is gemaakt van een waterdichte stof met 4-way stretch en een ongelooflijk ademend vermogen. De jas bestaat uit drie lagen met dezelfde zachte, rekbare stof aan de binnen- en buitenkant, en een functioneel membraan dat tussen de lagen is aangebracht.
Het jack is volledig waterdicht en heeft een waarde van 15.000 waterkolommen. Getapete naden en trekkoorden in de taille en nek. Eindelijk comfortabel golfen als het regent!
Materiaal:
100% Polyester

Maattabel
Weet u niet zeker welke maat u moet kopen? Met behulp van de maattabel van Abacus kun je de juiste maat vinden zonder dat je de kleding hoeft te passen.




